About

Witaj na Wareziak!

Kim jesteśmy ?

 

Wareziak to internetowa baza danych posiadająca dane na temat filmów, programów telewizyjnych i treści przesyłanych strumieniowo, które znajdziemy w  internecie. Dodatkowo na stronie zawarte są informacje na temat: obsady i ekipy produkcyjnej. A tak że streszczenia fabuły, średnią ocenę każdego dodanego filmu, serialu i innych treści wideo. Dodatkowo udostępniamy ranking Top IMDb, czyli zestawienie najlepszych treści wideo, ocenianych przez użytkowników.


 

 

Jak obejrzeć film online ?

 

Codziennie do naszej bazy danych dodawane są nowe filmy, seriale, programy telewizyjne, a z serwisu korzystają codziennie tysiące osób.  Nasz serwer nie posiada żadnych treści wideo, jedynie udostępniamy linki do nich, znalezione w sieci przez Google. Więc jeśli chcesz obejrzeć film online kliknij w link pod filmem, a on przeniesie Cię na stronę z daną treścią. Dodajemy linki tylko z bezpiecznych stron, zgodnymi z wymaganiami Google.

 


 

Pamiętaj!

 

Wareziak to internetowa baza danych najnowszych filmów, seriali i programów telewizyjnych.  Skorzystaj z  wyszukiwarki, aby znaleźć konkretną treść wideo i obejrzeć online na rekomendowanych stronach. Nie czekaj, bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami kinowymi.